sexy clothe ladies

What do you do after a whole day of hard work ? Rest, of course and judging from the pictures below, I guess Tong Tong is all but tired. Even she is also lazy to bath n hit the bed straight with only her lingerie set.i love that big flower on her head..nice..

pretty smile.

feeling a bit hot ?

another day..

Don t forget to click the ads k ? =)
Fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin çoğu samimi ve dikkatlidir. Önerilen yiyeceklerden fazlasını genellikle yemezler.Bazıları daha azıyla yetinip işi çabuklaştırmak, süreci hızlandırmak bile ister. Ne var ki bu konuda da şansı yaver gitmeyenler var! Onlar “diyet+egzersiz” önerilerine dikkatle uysalar da fazla kilolardan kolay kolay kurtulamazlar. Sebep, sabotajcı genelde aynıdır: Metabolizmanın yavaşlaması. Sorununun nedenini bilirseniz, çözüm için nelerin yapılabileceğini daha kolay anlarsınız.


Metabolik hız, bedeninizin besinlerle kazandığı kaloriyi enerjiye dönüştürme, yani yakma kapasitesini gösterir. Metabolik hızınız yüksekse, yiyip içtiklerinizi kolayca yakar, geride yağ olarak depolanacak bir şey bırakmazsınız. Yok eğer düşükse, bu durumda yakılmayan fazla kaloriler size bacak, kalça ya da uyluklarınızda depolanmış, göğüs, omuz ve sırtınızda birikmiş yağlar olarak geri dönecektir.


İŞTE SEBEPLER
Metabolizmayı yavaşlatan sebeplerin başında yaşın ilerlemesi gelir. Yaşlandıkça metabolik hız da düşer. Daha 30’lu yaşları takiben her 10 yıllık dönemde vücudunuz yüzde 2-4 daha az enerji yakmaya başlar. 40’lı yaşlar sonrasında kadınlarda menopozun devreye girmesi önemli bir metabolizma sabotajcısıdır. Erkeklerde andropoza bağlı metabolizma yavaşlaması ise 55 yaş sonrasında ortaya çıkar.
Eğer vücudunuzdaki yağ-kas oranı büyükse, yani yağlı bir vücudunuz var, kas dokunuz azsa metabolizma hızınız düşük olacaktır. Bu durumun en önemli nedeni, çocukluktan itibaren hareketsiz bir hayat sürmektir.
Bir başka neden de daha önce yapılmış yanlış, hatalı, bilinçsiz diyetlerdir. Özellikle açlık kürleri veya şok diyetlerin kas dokusu kaybına yol açtığı ve yağ-kas oranını bozduğu biliniyor. Yani yaptığınız her hatalı diyet, metabolizmanızı biraz daha zayıf düşürüyor.

Bir başka neden de hormonal faktörler. Tiroid bezi tembelliği, böbrek üstü bezlerinin aşırı hormon üretmesi, hipofiz bezi tembelliği gibi nedenler de metabolizma hızını düşürüyor. Hareketsiz bir hayatın, uzun uykuların, kilo vermede kullanılan bazı ilaçların, bitkisel hapların da metabolik hızı azaltabileceği aklınızda olsun.
Öğün atlamak, uzun süreli açlıklar, su içmeyi ihmal etmek gibi nedenleri de unutmayın. Kısacası metabolizmayı sabote eden nedenler oldukça fazla ve onları ortadan kaldırmadan kilo vermek bazen gerçekten güç olabilir.
Bu zinciri kırın!
Düşük metabolizma hızının yarattığı kilo sorunundan kurtulmanın en kolay yolu, metabolizmayı hızlandırmanın altın anahtarını, yani düzenli bedensel aktiviteyi devreye sokmaktır. Kısacası ilk çözüm, hemen egzersize başlamaktır.
Orta yaşlara adım atarken yaşamınızla ilgili köklü değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, hemen düzenli egzersize başlayın. Eğer daha az kilo almak istiyorsanız, daha çok egzersiz yapmalı, daha çok yağsız kas kitlesine sahip olmalı, ortalama metabolik hızınızı artırarak daha fazla kalori yakmalısınız.Egzersiz bu yönüyle metabolizmanızın en güvenilir arkadaşıdır.Size bu yazımda bahsettiğim neşeli önlüğüm elime ulaştı.Şirin mi şirin çok şık.Ve kumaşı nedeni ile çok zor leke tutacağa benziyor.Benim modelimin adı "Erkek Fatma".Konsepte uygun yani:) Bakalım sizin önlüğünüz hangisi?
Neşeli Önlükler, mutfakla arası iyi olan 7 farklı kadının karakterlerine göre hazırlanmış toplamda 11 adet mutfak önlüğünden  oluşan bir koleksiyon. Meslekdaşım,  Ayşegül Akgül tarafından hazırlanmış olan bu kolleksiyonun en sevdiğim kısmı ise bu karakterlerin yaşıyor olması.7 farklı kadın karakterinin  hikayeleri, yaşadıkları, hayatlarına girenler çıkanlar ile bu karakterler en az bizler kadar gerçek.Üstelik bu haberler için sevgili Ayşegül bir de blog açmış, o da bizler gibi bir blogger olmuş.Ürünlerin bulunduğu web sitesi için buraya , karakterlerin hayat hikayeleri için ise buraya tıklayabilirsiniz. Önermesi benden, alması sizden …

The two photos above are actually some old photos!


I have not posted DKP Survey for such a long time and i think many of you missed this section.For today's survey,we are going to compare the skirt wore by SNSD's Tiffany and KARA's Seung Yeon.


This is going to be a tough one as i am a big fan of both girls above,kindly vote for the poll and leave some comments on why do you think the one you choose wears it better,thanks!

The two photos above are actually some old photos!


I have not posted DKP Survey for such a long time and i think many of you missed this section.For today's survey,we are going to compare the skirt wore by SNSD's Tiffany and KARA's Seung Yeon.


This is going to be a tough one as i am a big fan of both girls above,kindly vote for the poll and leave some comments on why do you think the one you choose wears it better,thanks!
 Yılbaşında dışarda bir planınız varsa ve  ne giysem diye düşünüyorsanız işte size öneriler...Senenin trendi kırmızı, siyah, metalik gri ve mor tonlarıymış.Bilginize...Blogcanlar,
Bugün yılbaşı şerefine Antalya'dan liseden arkadaşlarım geliyor. Seneler geçse de, koşullar değişse de hep beraber yeni yılları karşılayabilmek çok ama çok keyifli.Damatlar, gelinler, ufalıklar aramıza katıldıkça büyüyen aile olabilmek umarım herkese kısmet olur.


Ben kaçıyım, yapılacak çok işlerim var.Umarım ben de bu resimlerdeki kadar şık bir masa hazırlayabilirim.İşin esprisi bir yana, masalar nasıl olursa olsun, bizim havamız iyi olsun demek istiyorum.Sağlık, mutluluk ve başarı daima sizinle olsun.Gönlünüz ne kadar güzelse, 2010 'da sizin için o kadar iyi olsun.Mutlu Yıllar!

0 comments:

Post a Comment